PROJEKTY OKLEJANIA SAMOCHODÓW

20130524_121055

Każdy klient traktowany jest odrębnie, indywidualnie, projekty przygotowujemy ściśle według wskazań i potrzeb klienta, który ma wcześniej ustaloną koncepcję odnośnie projektu i wie czego chce.

Stworzenie projektu na potrzeby klienta pochłania dużo czasu, czasami wiele godzin pracy grafika. Pierwszy projekt przy zaakceptowaniu ceny końcowej wraz z oklejeniem pojazdu jest gratisowy.

dsc_0561

Gdy klient się wycofa po zaakceptowaniu warunków, zmuszeni będziemy do naliczenia opłaty za cenny czas który grafik poświęcił na stworzenie projektu. Gdy klient całkowicie zmieni swoją koncepcję, w końcowej fazie projektowania, traktowane to będzie jako nowy projekt i dodatkowo płatne. Dopuszczalne są jedynie lekkie zmiany typu: przesunięcia napisów, zmiana danych tele/adresowych itp.

dsc02498

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Stworzymy dla Ciebie oryginalny niepowtarzalny projekt. Zaakcentuj swój charakter i indywidualizm. Dzięki grafice auto utożsamia się z osobowością właściciela i jego charakterem.

Projekt pod reklamę na samochód wykonujemy samodzielnie zgodnie z ustaleniami Klienta. Jeżeli Klient posiada własny projekt sprawdzamy go pod względem technicznym (skala, rozdzielczość, składowe CMYK, naddatek etc.) Omawiamy rodzaj zastosowanej folii do druku – folia monomeryczna, folia polimerowa, folia wylewana, folia OWV.

dsc05185

Przedstawiamy wizualizację samochodu z grafiką. Należy jednak pamiętać że ostateczna wizualizacja w minimalnym stopniu może się różnić od gotowej grafiki na samochodzie.
Zawsze wymagamy pisemnej akceptacji projektu, żeby uniknąć nieporozumień przy odbiorze samochodu.
Po akceptacji pliki wysyłamy do druku. Drukujemy na najwyższej jakości foliach dostępnych na rynku tj. Oracal, Arlon, 3M, Avery Dennison, Kpmf, Hexis, Bruxafol.

Folia monomeryczna – ogólnego zastosowania, stosuje się do aplikacji na płaskie powierzchnie, dodatkowo zabezpieczona laminatem stałym UV.

Folia polimerowa – usuwalna folia przeznaczoną do naklejania na karoserie pojazdów o małych przetłoczniach, dodatkowo zabezpieczona stałym laminatem UV.

Folia wylewana – przeznaczona jest do oklejania karoserii pojazdów o głębokich przetłoczeniach i skomplikowanych detalach (lusterka, spojlery, wloty powietrza itp.). Folia charakteryzuje się wysokim współczynnikiem rozciągalności oraz pamięcią kształtu. Doskonale nadaje się do tworzenia trwałych aplikacji na pojazdach. Dodatkowo zabezpieczona stałym laminatem UV. Trwałość 6 – 12lat, grubość ok 50-100 mm, z przeznaczeniem na powierzchnie trójwymiarowe oraz trudne i głębokie przetłoczenia.

Folia OWV – biała, perforowana, samoprzylepna, winylowa folia okienna z czarnym spodem. Zapewnia wierne odwzorowanie kolorów i dużą trwałość wydruków. Dodatkowo zabezpieczona laminatem płynnym UV.

Laminat UV – mat/błysk – monomeryczny, polimerowy, wylewany. Laminat zwiększa odporność wydruków na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

PRZYGOTOWANIE SAMOCHODU DO APLIKACJI FOLII
– Dzień przed przystąpieniem do oklejania pojazd musi być umyty
– Powierzchnię karoserii i jej krawędzie należy dokładnie oczyścić i odtłuścić
– Kolejnym krokiem będzie wymontowanie wszystkich wystających części z karoserii
– Przed przystąpieniem do oklejania należy upewnić się, że powierzchnia pojazdu jest zupełnie sucha. Resztki wody znajdujące się szczególnie pod gumowymi uszczelkami należy usunąć strumieniem gorącego powietrza.

Zapisz

top