OKLEJANIE POJAZDÓW REKLAMA / GRAFIKA

142

Pozwala na wypromowanie firmy, produktu oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów.
Dzięki swojej mobilności umożliwia dotarcie do niezliczonej ilości odbiorców.
Jest reklamą skuteczną, atrakcyjną i co najważniejsze tanią – ponieważ jest kosztem jednorazowym, co w przeciwieństwie do reklamy stacjonarnej typu billboard eliminuje koszty za wykup powierzchni reklamowych, abonament miesięczny, itp.

Projekt pod reklamę na samochód wykonujemy samodzielnie zgodnie z ustaleniami Klienta.
Jeżeli Klient posiada własny projekt sprawdzamy go pod względem technicznym (skala, rozdzielczość, składowe CMYK, naddatek, itp.)
Omawiamy rodzaj zastosowanej folii do aplikacji – folia ploterowa, folia monomeryczna, folia polimerowa, folia wylewana, folia OWV.

Każdy klient traktowany jest odrębnie, indywidualnie, projekty przygotowujemy ściśle według wskazań i potrzeb klienta, który ma wcześniej ustaloną koncepcję odnośnie projektu i wie czego chce.

Stworzenie projektu na potrzeby klienta pochłania dużo czasu, czasami wiele godzin pracy grafika.
Gdy klient się wycofa po zaakceptowaniu warunków, zmuszeni będziemy do naliczenia opłaty za cenny czas który grafik poświęcił na stworzenie projektu.
Gdy klient całkowicie zmieni swoją koncepcję, w końcowej fazie projektowania, traktowane to będzie jako nowy projekt i dodatkowo płatne.

Przedstawiamy wizualizację samochodu z grafiką. Należy jednak pamiętać że ostateczna wizualizacja w minimalnym stopniu może się różnić się od gotowej grafiki na samochodzie. Zawsze wymagamy pisemnej akceptacji projektu, żeby uniknąć nieporozumień przy odbiorze oklejonego samochodu.

 Stworzymy dla Ciebie oryginalny niepowtarzalny projekt. Zaakcentuj swój charakter i indywidualizm. Dzięki grafice auto utożsamia się z osobowością właściciela i jego charakterem oraz umożliwia nam oklejenie w indywidualny, nietuzinkowy sposób.

Zastosowane folie umożliwiają w każdym momencie na powrót do pierwotnego koloru samochodu bez szkody dla fabrycznego oryginalnego lakieru. Problemy mogą powstać jedynie na nieprofesjonalnie położonym lakierze i podkładzie za co nie bierzemy odpowiedzialności.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

top