NOŚNIKI REKLAMY ZEW / WEW

 

oklejanie witryn

img_20150821_093818

dsc_0352

Oklejanie witryn foliami o różnej charakterystyce – folie kryjące, perforowane OWV oraz dekoracyjne – mrożone szkło.

banery reklamowe

dsc_0603

Polecamy Państwu banery reklamowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Baner jest jednym z najtańszych rozwiązań promujących towar i usługę. Każdy baner jest zgrzany i zaoczkowany co 50 cm. Baner to także łatwy montaż i demontaż.

siatka mesh

dsc00359sm

dsc_0649

Siatka Mesh podobnie jak baner wykonana z wysokiej jakości materiału, jest to poliestrowa tkanina siatkowa łatwo przepuszczająca powietrze. Siatka mesh jest lekka i wytrzymała. Przykładowe zastosowanie siatki np. reklama na rusztowaniach budowlanych.

kasetony

kasetonsm

dsc04937

Polecamy kasetony jednostronne i dwustronne. Konstrukcja kasetonu składa się z bocznych ścianek wykonanych z profilu aluminiowego. Na życzenie Klienta boki kasetonu mogą być malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Oświetlenie wewnętrzne kasetonu stanowią świetlówki, których rozstawienie zapewnia równomierne rozproszenie światła. Na specjalne życzenie montujemy czujniki zmierzchowe.

tablice

pyl

Tablice wolnostojące to wyśmienity produkt promocyjny i reklamowy. Podłoże pod wydruk to blacha ocynk, aluminium lub PCV. Konstrukcja stalowa wykonana z profili stalowych o różnych przekrojach.

rollupy

rollupsm

Roll-upy to nowoczesny styl, dobre rozwiązanie na prezentację. Każdy z naszych rollupów wykonany jest z aluminium. Grafika zrolowana w kasetę stanowi podstawę roll-up’a, natomiast całość mieści się w poręcznym pokrowcu. Idealnie nadaje się na targi czy prezentacje.

flagi

flagism

Flagi reklamowe, beach flagi z własnym logo.

litery ze styroduru

styrodursm

img_20150825_084751

System umożliwia wykonanie elementów liter przestrzennych o nieograniczonych wymiarach, malowane są matową farbą akrylową z palety RAL. Styrodur można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

top