TECHNOLOGIA OKLEJANIA SAMOCHODÓW

taxi_eu-marktfuhrer-in-berlin

Zacznijmy od tego, że sam pomysł oklejania samochodów wywodzi się z Niemczech, gdzie pod koniec ubiegłego wieku narzucony został odgórnie kolor dla tamtejszych taksówek. Wówczas pojawił się bardzo racjonalny pomysł, aby nie kupować samochodów w charakterystycznym kolorze beżowym, który dzisiaj nie kojarzy się przez to zbyt dobrze, tylko zastosować nowatorskie wówczas rozwiązanie – foliowanie całościowe pojazdów. Jakby się głębiej zastanowić to pomysł miał więcej zalet niż wad i to właśnie dzięki niemieckim taksówkom wielu fanów motoryzacji mogło dostrzec zalety takiej przemiany wizerunku auta. Warto dodać, że obecnie w Niemczech oklejane są nie tylko jasnobeżowe taksówki lecz także pojazdy wojskowe, straży pożarnej oraz wozy policyjne a także floty samochodów w ramach jednej firmy.

Folia na samochód to rozwiązanie dla każdego komu znudziła się barwa jego pojazdu. Skorzystaj z niej, jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu oraz zabezpieczyć swój oryginalny lakier.

folie_and_aufkleber

Zmiana koloru auta bez lakierowania. Folie do zmiany koloru samochodu nie tylko świetnie wyglądają, zabezpieczają również lakier twojego oklejonego samochodu przed drobnymi zarysowaniami, kamykami. A jeżeli masz używany samochód to sprawią że będzie wyglądał jak nowy. Folie do zmiany koloru auta cechują się łatwością demontażu, bez pozostawiania kleju na oryginalnym lakierze, przez co wystarczy kilka godzin rozklejania i auto wraca do pierwotnych kolorów, co jest znaczną przewagą w procesie zmiany koloru auta.

 

 

Zapisz

Zapisz

top